KONST / Litografier / Litografi 10403353
nr 1040 3353
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Slussen, -50, motivet: 21x50
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:38:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)